SP nr1 w Choczni

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Choczni

Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Ostatnie wydarzenia i zamknięcie szkół spowodowały, że nie mamy możliwości osobistego kontaktu na terenie szkoły. W związku z tym postanowiłam utworzyć bloga psychologicznego, aby wesprzeć wszystkich w tym czasie online.

Adres bloga: psychologwszkole.blogspot.com

Drodzy Uczniowie na blogu znajdziecie:
WSPARCIE czyli pomoc w pokonywaniu trudności, wskazanie sposobów radzenia sobie z problemami osobistymi i szkolnymi. EDUKACJĘ czyli nauczanie poprzez zamieszczenie linków do ciekawych portali dydaktycznych, psychopedagogicznych, karty pracy i inne rzeczy, które przyczynią się do Waszego rozwoju. ROZWÓJ czyli sposoby na motywację do samodzielnej nauki i odnalezienie pomysłu na swoje życie.

Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś ważnego dla siebie, a publikowane propozycje udzielą Wam ważnych życiowych lekcji.

Wszystkich chętnych zapraszam do bezpośredniego kontaktu poprzez dziennik elektroniczny lub aplikację Microsoft Teams.

Psycholog szkolny,
Anita Karaś